1-jpg.jpg

Citroën Berlingo Multispace

Nový Citroën Berlingo Multispace

Na Citroënu Berlingo Multispace vás upoutá především jeho vzhled. Nejen, že je nepopíratelně robustní a bezpochyby moderní, je také velmi expresivní! Jeho výrazná osobitost vyzařuje z nového loga značky - stylizovaných šípů, které se táhnou až ke světlometům, chromovaných lišt pod mlhovkami nebo světlometů s LED diodami, které mu dodávají nový světelný denní podpis. Vůz s výbavou "Black Pack" používá černou barvu Onyx, která mu dodá ještě osobitější vzhled. Objevuje se v horní části předního nárazníku i na vnějších zpětných zrcátkách, bočních ochranných lištách a liště kolem osvětlení zadní registrační značky.

Ergonomie místa řidiče

Designéři Citroënu Berlingo Multispace se inspirovali u vozů SUV a zvolili velkou ergonomickou palubní desku. Na svém sedadle se cítíte komfortně a veškeré ovládací prvky včetně řadící páky, která je přímo zabudovaná do palubní desky, vám přirozeně padnou do ruky. Můžete si anstavit výšku sedadla, volant je nastavitelný nejen výškově, ale i podélně a při dlouhých cestách se můžete opřít o loketní opěrku.

Atmosféra na palubě

Po usednutí za volant vozu Citroën Berlingo Multispace si okamžitě všimnete kvality provedení interiéru a jeho čalounění. V nabídce je několik úrovní výbavy, takže si každý může zvolit, co mu nejvíc vyhovuje, aby se cítil jako doma. Nezapomínejme na hravou stránku vozu, kterou nabízí příplatková výbava Modutop, a dobrodružnou verzi XTR.

Obrovská modularita

Citroën Berlingo Multispace je sériově vybaven zadní lavicí dělenou v poměru 1/3-2/3. Podle úrovně výbavy můžete mít vzadu tři stejně široká samostatná sedadla, která lze z vozu jednotlivě vyjmout. Díky polohovatelným opěradlům a různým kombinacím je vše v pohybu, vše se mění, vše je možné...
pokud máte velkou rodinu, můžete si zvolit sedmimístnou verzi, která má ve 3. řadě dvě sedadla navíc, stejné velikosti jako sedadla ve 2. řadě.
Sedadlo spolujezdce vpředu lze sklopit, takže je pak možné převážet dlouhé předměty.

Prostornost

Uvnitř je prostornost vidět hned: všechny typy postav se tu cítí dobře. Prostor nad hlavou na předních sedadlech je 102 cm a šířka v úrovni loktů 148 cm.
Cestující vzadu mají k dispozici rovnou podlahu. sedí o 20 mm výš než cestující vpředu: prostor nad hlavou  je 99 cm a šířka v úrovni loktů 149 cm.
Příkladný je prostor pro kolena, který mezi předními sedadly a koleny cestujících vzadu činí 245 mm. Jde o nejlepší výsledek segmentu.

Odkládací prostory

Citroën Berlingo Multispace dělá vše proto, aby vám zjednodušil každodenní život, takže nabízí například odnímatelnou středovou konzolu mezi předními sedadly, velkou odkládací přihrádku před sedadlem spolujezdce, dva kryté úložné prostory v podlaze před zadními sedadly nebo odkládací přihrádky pod sedadly řidiče a spolujezdce, ale skutečnou inovací je výbava Modutop. Tento systém, který čerpal inspiraci ve světě letectví, nabízí prosklenou střechu, mnoho odkládacích přihrádek, prostor pro zavazadla se dvěma možnostmi přístupu, odvětrávání a individuální nastavení osvětlení, což udělá radost cestujícím na zadních sedadlech, především dětem. Zadní odkládací prostor, který je součástí systému Modutop, je přístupný díky otevíratelnému oknu zadního víka i z exteriéru, takže jeho nakládádní je jednodušší.

Kreativní technologie

Na palubě vozu Citroën Berlingo Multispace se hojně využívá "Kreativní technologie" značky Citroën, která vám přináší pohodu a klid. Mezi její prvky patří:

MyWay, Connecting Box a audio systém

MyWay je váš hlavní společník na cestě. Jde o navigační systém spojený s rádiem, který vám pomůže s plánováním tras. Využívá atlas evropských map, které zobrazuje z ptačí perpektivy na barevném 7" displeji. (16/9). Navigace MyWay vám rovněž díky technologii Bluetooth umožňuje bezpečné telefonování.

Navigace MyWay, zajišťující pohodu a klid, zahrnuje rovněž přehrávač CD/MP3/WMA.

Akustika

Velká péče byla u vozu Citroën Berlingo Multispace věnována odfiltrování vnějších zvuků, aby byla akustická pohoda v kabině co nejlepší: jde o provedení spojů vnějších dílů, akustickou izolaci motoru, kryt podlahy proti odletujícímu štěrku či použití řady absorpčních prvků u kabiny.

Automatická klimatizace

Vedle akustického komfortu je pro všechny spolucestující zajištěn i tepelný komfort. automatická kliamtizace je dvouzónová, takže umožňuje nastavit různou teplotu pro řidiče a spolujezdce vpředu (v závisloti na dané úrovni výbavy).


Technické informace   Ceník


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jméno a příjmení *

Email *

Telefon *
ZprávaNOVINKY O CITROËNU

AKTUALITY