2-jpg.jpg

Citroën C1

Citroën C1 je opět o něco sympatičtější a osobitější

Světlomety si sice zachovaly svůj zaoblený tvar, ale na úrovni nárazníků, které prošly faceliftem, se objevují mlhovky a hlavně denní světla s LED diodami. Výsledkem je nový světelný popis, který je u této kategorie vozů stále vzácný.

V zadní části si zachovává originální skleněné víko zavazadlového prostoru je opatřen novým logem a označením. V nabídce jsou i čtrnáctipalcová kola s novým designem.

Citroën C1 je zajímavý zvenku i zevnitř

Interiér je velmi sympatický, i v něm se objevuje barva karoserie. Spodní část palubní desky, středová konzola a dveřní panely jsou šedé až černé a pro lepší soulad tak mají stejný odstín jako vrchní část palubní desky. U verzí s pilotovanou převodovkou se objevuje volant obšitý kůží, zatímco u manuální převodovky je řadící páka s rovnou hlavicí.

Kompaktnost a snadná ovladatelnost

Nový Citroën C1, který je nabízen ve dvou verzích (třídvéřová a pětidvéřová), si zachoval kompaktní rozměry s délkou pouze 344 cm, takže je velmi vhodný pro městský provoz..neboť zůstává jedním z nejkratších "městských" vozů na trhu. Krom toho je schopen převézt až 4 dospělé osoby a nabídnout jim velkorysý prostor vpředu i vzadu.

Nový Citroën C1 je ideálním společníkem pro každodenní jízdu, je velmi snadno ovladatelný a uživatelsky příjemný. Kromě malého poloměru otáčení (9,63m) nabízí i řadu šikovně rozmístěných odkládacích přihrádek na palubní desce, středové konzole a dveřích.


Technické informace   Ceník


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jméno a příjmení *

Email *

Telefon *
ZprávaNOVINKY O CITROËNU

AKTUALITY