11132012.jpg

Citroën C4 Aircross

Citroën C4 Aircross - městské SUV

Kompaktní a robustní

Citroën C4 AIRCROSS v sobě spojuje eleganci sedanů Citroën s energickými liniemi terénního vozu. Hrdě nese některé znaky typické pro modelovou řadu značky: Například přední denní světlomety s LED diodami jsou zabudované vertikálně, jako u vozů Citroën DS3 a Citroën C1. Z profiluje vystupuje linie ve tvaru obrácené žraločí ploutve, která se poprvé objevila u konceptu Hypnos, vůz je ozdoben chromovaným znakem potvrzujícím, že vůz patří do rodiny SUV značky Citroën. Zadní světla nalezla inspiraci v sedanu C4 a v konceptu Hypnos.

Citroën C4 AIRCROSS je s délkou pouhých 434 cm skutečně kompaktním SUV. Příď s horizontálními liniemi je na koncích zvýrazněná aerodynamickými nasávacími otvory, dynamicky vymodelovaný tvar kapoty, viditelné z místa řidiče, rozšířené podběhy kol a zredukované převisy dveří podtrhují pocit robustnosti a dynamiky, jež tato mimořádná silueta vyvolává.

Elegantní a moderní

Citroën C4 AIRCROSS, který je věrný podpisu Créative Technologie značky Citroën, v sobě harmonicky snoubí styl a výkonnost. Například vepředu mu široká maska chladiče s logem s dvojitými šípy dodává impozantní vzhled na úrovni terénních vozů na trhu. Přední denní světlomety s LED diodami jsou vertikálně zabudované do aerodynamických nasávacích otvorů a vozu propůjčují typický světelný podpis rozpoznatelný ve dne i v noci. Zadní světla jsou opatřena světelnými lištami a v zádi je zabudovaná kamera pro snadné couvání, která je ukryta v chromované liště víka zavazadlového prostoru. Prahové lišty a okraj horní části víka zavazadlového prostoru jsou rovněž zdobeny chromem a spolu se zadním zatmaveným sklem dodávají vozu ještě více elegance.

Panoramatické střešní okno

Aby mohla posádka spatřit nebe i ve městě, nabízí vůz Citroën C4 Aircross velké panoramatické střešní okno s povrchovou úpravou chránící cestující před UV zářením a se zatažitelnou roletou se sekvenčními elektrickým ovládáním. Tato panoramatická střecha prosvětlí celý interiér vozu a zároveň zlepší pocit pohody cestujících. Během noční jízdy oživuje panoramatickou střechu LED osvětlení zabudované ve střešní části vozu. Pro tlumenější osvětlení lze intenzitu osvětlení nastavit nebo ho i zcela vypnout.

Výběr a la carte

Možnost výběru pohonu: podle svých přání a potřeb můžete kdykoliv, i během jízdy, manuálně pomocí ovladače umístěného za řadící pákou vybrat jeden ze tří režimů řízení:

- režim pohonu na 2 kola (2WD) minimalizuje spotřebu paliva tím, že snižuje počet dílů v pohybu (poháněna je jen přední náprava

- režim pohonu 4x4 (4WD) automaticky rozděluje točivý moment mezi přední a zadní nápravu

- režim "LOCK" poskytuje maximální trakci v náročných podmínkách tím, že zvyšuje točivý moment přenášený na zadní kola o 50% oproti režimu 4x4.

Citroën C4 Aircross vám díky převodu 4x4 nabízí optimální jízdní stabilitu, která vám poskytne potešení z jízdy a řízení v dokonalém klidu. tato velmi rychle reagující technologie, která zohledňuje váš styl řízení, stav silnice a rychlost vozu, umˇožňuje jet neustále s nejlepším rozložením točivého momentu mezi přední a zadní kola.

Místo řidiče

Citroën C4 Aircross vám nabízí vyšší polohu sedadla řidiče, díky němuž se můžete těšit ze získané perspektivy a řídit zcela bezpečně.


Technické informace   Ceník


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jméno a příjmení *

Email *

Telefon *
ZprávaNOVINKY O CITROËNU

AKTUALITY