1-jpg.jpg

Nový Citroën C4 Picasso

Energický design

Silueta nového Citroënu C4 Picasso je kompaktní a energická zároveň. Expresivní maska, ropracované linie, elegantně tvarované boky, dynamicky zpracovaná záď s elektricky otevíratelným víkem zavazadlového prostoru jsou jen namátkou vybrané prvky dosvědčující, že nový Citroën C4 Picasso stojí na počátku nové epochy.

Přední světelný podpis

Nový vzhled stylizovaných šípů tvořících logo značky a nový světelný podpis dodávají novému Citroënu C4 Picasso výraznou osobitost. Světlomety jsou zvýrazněné denními LED diodami, které jakoby prodlužují masku chladiče. Váš vůz má díky nim expresivní, moderní pohled v duchu High-Tech.

Zadní LED diodová světla s 3D efektem

Nový Citroën C4 Picasso je opatřen zadními sdruženými LED diodovými světly vytvářejícími zcela nový 3D efekt, které se objevily u posledních konceptů značky. Díky svému hlubokému a futuristickému pohledu je nový Citroën C4 Picasso mezi současnými automobily okamžitě rozpoznatelný.

Chromované prvky

Chrom je u nového Citroënu C4 Picasso použitý ke zdůraznění jeho výrazného stylu a ke zvýšení jeho elegantnosti. Boční lišta ve tvaru C podtrhuje prostor vyhrazený pro řidiče a spolucestující. Spoleně s chromovanými prvky na klikách dveří dodávají boční straně vozu skutečnou osobitost. Přední maska ani vzhled víka zavazadlového prostoru z tohoto pohledu nijak nezaostávají, neboť jsou rovněž zdobeny elegantně rozmístěnými chromovanými prvky.

Interiér

Díky nové modulární platformě EMP2 není vnější kompaktnost vozu vůbec v rozporu s vnitřní prostorností. Naopak! delší rozvor totiž nabízí všem cestujícím rekordní prostor, zejména v úrovni kolen. Nový Citroën C4 Picasso nabízí příkladnou modularitu. Příkladem jsou 3 samostaná, stejně široká a posuvná sedadla ve 2. řadě s možností nastavení sklonu opěradla, která lze snadno sklopit do podlahy - výsledkem je dokonale rovná podlaha. Opěradlo předního sedadla lze sklopit do polohy stolku, čímž vznikne prostor vhodný k přepravě předmětů o délce až 2,5 m.


Technické informace   Ceník


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jméno a příjmení *

Email *

Telefon *
ZprávaNOVINKY O CITROËNU

AKTUALITY