1-jpg.jpg

Citroën Grand C4 Picasso

OBJEVTE NOVÝ CITROËN GRAND C4 PICASSO
 
Nový 7místný monospace Grand C4 Picasso nabízí to nejlepší z technologického know-how značky CITROËN a splňuje trendy dnešní doby. Inteligentní asistenční systémy řízení, jedinečné zážitky při řízení vozu, program CITROËN ADVANCED COMFORT® zaměřený na zajištění všestranného komfortu cestujících a maximální efektivita: prohlédněte si videa a objevte všechny novinky tohoto nového vozu!

 

DESIGN

Myslíte si, že rodinný vůz a dokonalý požitek z jízdy nejdou dohromady? Nový  CITROËN Grand C4 Picasso vám dokáže pravý opak. Nynější podoba tohoto 7místného vozu vychází z unikátního designu jeho předchůdce, nově však získává ještě dynamičtější a modernější rysy. Tento nový originální monospace značky CITROËN má nevšední vzhled; vděčí za něj elegantním rysům své impozantní a zároveň dynamické přední masky a dvěma novým barvám karoserie: šedé Acier a svěží modré barvě Lazuli. 
Přední část
 
CITROËN Grand C4 Picasso má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho nového vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Stejně jako u předchozího modelu šípy v logu značky ubíhají v prodloužení do stran a tvoří ozdobný chromovaný lem denních světel.
Střešní oblouky
Střešní oblouky v novém šedém odstínu Silver jsou stylovým doplňkem, který zdůrazňuje osobitost této karosářské verze a siluetě nového vozu CITROËN Grand C4 Picasso propůjčuje velmi elegantní a vytříbený vzhled.
 

Zadní světla s 3D efektem

Nová zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů Grand C4 Picasso.  
Disky kol z lehké slitiny 17"
Černý diamantový výbrus stávajících hliníkových disků kol dokonale ladí s novým odstínem karoserie modrá Lazuli. 
 

DOKONALÁ POHODA

Nový monospace Grand C4 Picasso svědčí o kvalitách a know-how značky CITROËN v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem, nadstandardní výbavou a všemi dalšími atributy, jež pohodu na palubě ovlivňují. 
 
Sedadlo Relax: dokonalý komfort
Interiér nového vozu Grand C4 Picasso je vytvořený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Podle zvolené verze je vůz vybavený předními sedadly Relax s masážní funkcí a komfort cestování na předním sedadle spolujezdce zvyšuje opěrka nohou v natažené poloze.

Přední opěrky hlavy Relax mají 3 úrovně nastavení, přičemž bočnice lze upravit tak, aby poskytovaly pohodlnou oporu. Patřičná pozornost byla věnovaná také pohodlí cestujících vzadu, a tak například zadní stolky jsou opatřené čtecími lampičkami. Sedadla Relax jsou v nabídce pro interiér v provedení béžová Dune a šedá Grey.
 
Příjemné materiály
V interiéru nového vozu  CITROËN Grand C4 Picasso najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Palubní deska s povrchem slush a speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality (podle provedení interiéru).  
 
Citroën ADVANCED COMFORT
Přístup značky CITROËN k zajištění maximálního komfortu všech osob na palubě vozu - řidiče i cestujících - je velmi komplexní. Program CITROËN ADVANCED COMFORT® zahrnuje inovativní a inteligentní technologická řešení zaměřená na fyzickou i psychickou pohodu posádky vozu.Řeší zajištění pohody uživatelů ve čtyřech základních oblastech: příjemné materiály a akustický komfort, praktické uspořádání interiéru za všech okolností, pohodové, mysl uklidňující prostředí a praktické, uživatelsky vstřícné technologie s intuitivním ovládáním.
 

DIESEL BlueHDI : BEST IN CLASS!

Nový CITROËN Grand C4 Picasso poháněný dieselovými motory Diesel BlueHDi vyniká energetickou úsporností a nízkými emisemi CO2. Důkazem je verze s motorem BlueHDi 120 S&S MAN6, která se dokonce může pochlubit nejnižšími hodnotami v kategorii: od 98 g CO2/km a 3,8 l/100 km.

 

BENZINOVÝ MOTOR PureTech

Nový CITROËN Grand C4 Picasso rozšiřuje v roce 2016 svou nabídku o nový motor PureTech 130 S&S EAT6.  Vynikající kvality tohoto motoru spojené s účinností automatické převodovky EAT6 jsou zárukou plynulé a příjemné jízdy.

 


Technické informace   Ceník


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jméno a příjmení *

Email *

Telefon *
ZprávaNOVINKY O CITROËNU

AKTUALITY