1-jpg.jpg

Citroën Jumper Kombi

Maximální pohodlí

Moderní design, kvality plně osobního vozu, luxusní výbava a vysoký komfort cestování - to vše je Jumper Kombi.

Robustní styl a odolnost užitkového vozu kombinovaný s dynamickým pojetím a vysokou úrovní pohodlí cestování dělají z provedení Kombi ideálního společníka každé společnosti.

Pohodlí na palubě

Jednoduchost a intuitivní uspořádání modelu Jumper Kombi maximálně ulehčují řidiči pocit z jízdy. Všechny ovládací prvky vozu jsou v blízkém dosahu a signalizační kontrolky poskytují okamžitý přehled. Sedadlo řidiče lze zsela nastavovat (podélné nastavení, výška a sklon opěradla, bederní opěrka...). Pro optimální komfort ho lze za příplatek navíc vybavit systémem proměnného pneumatického odpružení.

Nastupování do vozu je usnadněno díky důmyslné modularitě. Boční sedadlo ve 2. řadě se snadno sklopí a uvolní tak přístup ke třem místům ve třetí řadě. Velkorysé rozměry interiéru zaručují posádće příjemný pocit a komfort na dlouhých cestách. Komfort může být ještě více umosněn příplatkovým pneumatickým odpružením zadní nápravy, které zaručuje stálou výšku podvozku.

Pobyt na palubě usnadňuje velká řada příplatkových prvků jako jsou napříkald programovatelné upozornění na překročení stanovené rychlosti, elektrické ovládání oken, automatická klimatizace s okruhempro přední a zadní část vozu nebo parkovací asistent se zobrazením na video displeji.

Četné odkládací přihrádky, mezi kterými je např. chlazená přihrádka před sedadlem spolujezdce, centální uzamykatelný box ve spodní části palubní desky, držáky na nápoje nebo síťky na zachycení předmětů v zadní části vozu a současn velkorysý zavazadlový prostor činí z modelu Jumper kombi ideální vůz pro přepravu vícečlených skupin.


Technické informace   Ceník


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jméno a příjmení *

Email *

Telefon *
ZprávaNOVINKY O CITROËNU

AKTUALITY