Právní doložka

Společnost CITY - CAR a.s. vytvořila tyto stránky za účelem rozšířit své služby zákazníkům značky Citroën. Žádné obchodní využití není možné bez předchozího písemného souhlasu společnosti CITY - CAR a.s.

Prezentace a obsah těchto stránek vytváří celek chráněný platnými zákony o intelektuálním vlastnictví, jehož majitelem je společnost CITY - CAR a.s. Žádná reprodukce a/nebo prezentace obsahu, částečná nebo celková, nemůže být provedena bez předchozího písemného souhlasu společnosti CITY - CAR a.s.

Kopie pro soukromé užití těchto právních objektů je povolena. Částečná nebo celková reprodukce bez předchozího písemného souhlasu společnosti CITY - CAR a.s. je zakázána.

Všechny údaje obsažené na těchto stránkách (texty, fotografie, ilustrace, ikony, základní údaje) jsou výlučným vlastnictvím společnosti CITY - CAR a.s.

Veškerá autorská práva díla jsou vyhrazena. Kromě výslovně povolených případů je reprodukce a jakékoli užití díla je zakázáno bez individuální konzultace.

Odesláním řádně vyplněného formuláře každý žadatel souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány společností CITY - CAR a.s. jako správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění k poskytování informací o dalších akcích a produktech. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na sídlo správce.


Chcete více informací? Napište nám!

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jméno a příjmení *

Email *

Telefon *
Zpráva


NOVINKY O CITROËNU

AKTUALITY