Smlouva Citroën FreeDrive

Chtěli byste uchovat výkonové charakteristiky svého nového automobilu Citroën? Nemáte čas, abyste se starali o jeho údržbu? Potřebujete být v každém okamžiku mobilní? Se smlouvou Citroën FreeDrive se zbavíte zbytečných starostí!

Váš Citroën je kryt 100% zárukou stejně jako první den:

Můžete využít výměny nebo opravy dílů označených za vadné, včetně nutně vynaložené práce.

Váš Citroën se bude těšit z nejlepší péče:

  • Veškeré operace pravidelné údržby (díly, práce a maziva) jsou kryty smlouvou
  • Jako opci si můžete zvolit výměnu pneumatik
  • Můžete rovněž využít bezplatné předběžné technické kontroly, při které budou stanoveny práce, které bude třeba provést před zákonem stanovenou technickou kontrolou
  • A nakonec, Vaše vozidlo Vám vždy bude vráceno čisté, kompletně umyté uvnitř i zvenku

UCHOVÁTE SI SVOU MOBILITU:

  • Vozidlo na pronájem Vám bude k dispozici vždy, když bude Váš automobil Citroën v našem servisu na provedení pravidelné údržby.
  • S opcí Pick-up & Delivery si Vaše vozidlo vyzvedneme na adrese podle Vašeho zadání a na konci dne Vám jej tamtéž nebo jinde podle Vašeho přání předáme.

NIKDY NEBUDETE SAMI:

Můžete využívat rozšířené asistenční služby v případě vybití akumulátoru, ztráty klíčů od vozidla, chyby při tankování paliva nebo defektu pneumatiky. V případě, že se váš vůz zastaví, sjsou připraveny všechny varianty řešení, abyste mohli pokračovat v cestě: vozidlo na pronájem, ubytování, jízdenky na vlak, letenky, ...

Citroën Assistance Vám přináší jistotu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celé Evropě. V případě závady na cestě se o Vás neprodleně postará. 
V případě nutnosti dostanete náhradní vozidlo.

VYBERTE SI PODLE SVÉ POTŘEBY:

Dobu trvání Vaší smlouvy: 24, 36, 48 nebo 60 měsíců a k ní náležející proběh kilometrů: od 20 000 do 150 000 km. Smlouva skončí dosažením prvního z těchto dvou limitů (trvání nebo proběh km).


Chcete více informací? Napište nám!

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Jméno a příjmení *

Email *

Telefon *
Zpráva


NOVINKY O CITROËNU

AKTUALITY